kangoeroewedstrijd

Op donderdag 21 maart hebben20 leerlingen van onze school deelgenomen aan deKangoeroewedstrijd,dit onder toezicht van de zorgcoördinator.Die 20 leerlingen zijn gedurende het schooljaar opgenomen in de bollebooswerking. Een voorwaarde om in die werking te komen is, dat kinderen geruime tijd goede resultaten behalen en de leerstof spontaan op een kortere tijd verwerken dan de klasgenoten in de klas .

Na afloop kregen ze allen een origineel Kangoeroepotloodje. Later wordt aan iedere deelnemende leerling een certificaat overhandigd. Per school ontvangen de beste leerlingen een mooi geschenk.Ik hou jullie op de hoogte.

Zoals beloofd de resultaten.

Het is zover! De resultaten van de voorbije Kangoeroewedstrijd zijn gekend.
De leerlingen van onze school hebben meer dan het gemiddelde van Vlaanderen. Bravo!

TOP 3 van onze school: editie SPRINGMUIS (3de + 4de leerjaar)

  1. Claeys Lena (3A) + De Mol Lara (4A)
  2. Scheldemans Elias ( 4B)
  3. Mola Ali Yasin (4A) + Duquenne Leon (4B)

TOP 3 van onze school: editie KOALA (5de + 6de leerjaar)

  1. Van Acker Natan (6B)
  2. Meyskens Quentin (6A)
  3. Merckx Jules (6A)

Een dikke proficiat aan alle deelnemers!

bolleboos13